Problemy z myśleniem o rzeczywistości

Witam, co jakiś czas miewam dziwne ataki myśle tak co 3-4mies, atak zaczyna się deja vu, które trwa ok. 10 min, niemalże wydaje mi się, że wiem co wydarzy się za chiwile, następnie pojawia się wrażenie,że to jest sen, że to nie jest rzeczywistość, wpadam w panike, kiedy "efekt snu" mija, ciężko mi jest przypomieć sobie co robiłam wcześniej, tak jakbym straciła pamięć, później tępy ból głowy, znośny. 1h zajmuje mi dojście do siebie, co to może być?

To są zaburzenia świadomości, które mogą mieć różne podłoża. Proszę zbadać poziom glukozy we krwi i skonsultować się z neurologiem.