Kiedy psychika wróci do normy?

Dobry Wieczór. Od 3 lat byłem uzależniony od substancji psychoaktywnych, konkretniej marihuany, amfetaminy oraz mefedronu. Tego ostatniego spożywałem bardzo dużo, zdarzało się, że w ciągach czterodniowych. W trakcie całego mojego "zabrania" nie odczuwałem skutków ubocznych....Czuję jednak, że z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień moja depresja, brak chęci do życia i amotywacja do wszystkiego się wzmaga....Mam głupie, otępiałe myśli, czasem wręcz jak u 5latka. Strasznie obniżyła się moja samoocena i wpadam w kompleksy jeden po drugim-nigdy wcześniej tak nie miałem! pamięć powoli....powoli....wraca do normy. Serce, badania krwi-wszystko w normie. Kiedyś miałem kołatania serca, ale z odstawieniem mefedronu przeszły one zupełnie. Moje pytanie brzmi....czy będzie już tylko gorzej? czy to efekt "detoxu"??? Jaki jest okres czasu przy tak długotrwałym naduzywaniu narkotyków potrzebny aby moja psychika wróciła do normy? Dodam jeszcze, że od jakiegoś czasu miewam sny codziennie....i to po 10-15snów podczas jednej nocy. Budzę się 2-3x w nocy. Bardzo mnie cała sytuacja niepokoi. Proszę o pomoc! Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Wskazany byłby dla Pana kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i leczenia psychoterapeutycznego, by mógł Pan poprawić znacząco swoje
codzienne funkcjonowanie.

Wskazane byłoby dla Pana kontrolne badanie neuropsychologiczne, oceniające funkcje poznawcze.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności i powodzenia,
irena.mielnik.madej@gmail.com