Jak można zlikwidować opuchliznę warg?

Witam mam problem ostanio jeżdziłam na rolkach i miałam mały wypadek i upadłam na ziemię i przez to, że noszę aparat na zęby rozwaliłam sobie górną część wargi ust , zaczeła puchnąć, zaschneła ale jest napuchnięta a muszę wychodzić z domu a z taką twarzą nawt ksiądz się wystraszy. Bardzo proszę o pomoc, jak można zlikwidować napuchniętą wargę, jak zmniejszyc ?

W takiej sytuacji najlepiej jest stosowac zimne oklady. Prosze kupic w aptece coldpacki , schlodzic je oraz przykladac 204 dziennie przez kilka minut( przez papier , lub sciereczke aby nie uszkodzic zimnem skory)
Ewa Rybicka