Jak najlepiej byłoby dobrać szkła do okularów?

Witam. Mam 22 lata i wadę wzroku - 4,25 na każdym oku. Chciałam zapytać w jakim indeksie najlepiej byłoby dobrać szkła do okularów aby wyglądały estetycznie i były lżejsze i przede wszystkim nie tak wypukłe (że aż wystają z oprawek i wygląda to po prostu brzydko)? Dodam tylko, że wybrałam dość cienkie metalowe ramki i chciałabym żeby to dobrze wyglądało i szkła się w nie wpasowały.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza okulisty i kierować się jego zaleceniami