Jak najszybciej zajść w ciążę?

Zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko. Kochaliśmy się w dni płodne i w czasie owulacji jednak niestety nie zaszłam w ciążę. Bardzo pragnę dziecka i jak najszybciej chciałabym zajść w ciążę. Co możemy zrobić żeby to stało się jak najszybciej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować starania w czasie dni płodnych. By je precyzyjnie określić, polecam skorzystanie z testów owulacyjnych.