Co zrobić, aby jak najszybciej zajść w ciążę, czy wspomóc się jakimiś tabletkami?

Zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko. Kochaliśmy się w dni płodne i w czasie owulacji( bo chyba ją miałam) jednak niestety nie jestem w ciąży. Bardzo pragnę abyśmy mieli jak najszybciej dziecko. Co zrobić aby jak najszybciej zajść w ciążę, czy wspomóc się jakimiś tabletkami?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę cierpliwie próbować w kolejnym cyklu. Powinna Pani wiedzieć, że średni okres starań o dziecko wynosi w naszym kraju 6 miesięcy.