Czy przed owulacją można zajść w ciążę?

Witam mam problem. A więc, tak, chciałabym wiedzieć czy dzień przed owulacja można zajść w ciąże? Mimo tego,że miesiączkę miałam 28 marca, gdzie w kwietniu wcale jej nie dostałam, i znowu miałam miesiączkę 03.05.2014 ... Bardzo z narzeczonym chcemy mieć dziecko a owulację "niby" miałam 17 maja, tak wynikło z kalendarzyka dni płodnych. Z partnerem kochaliśmy się dzień przed owulacja czy mogę być w ciąży, proszę pilnie o odpowiedź. Z góry dziękuję .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dzień przed owulacją to NAJLEPSZY dzień na poczęcie dziecka. W ten dzień prawdopodobieństwo zapłodnienia jest bardzo wysokie. Proponuję jednak próbować także w inne dni blisko terminu owulacji ponieważ istnieje możliwość że będzie ona miała miejsce w innym dniu niż wyliczony.