Jak należy stosować Lactovaginal w ciąży?

Jestem w 35 tygodniu ciazy. Ostatnio leżałam w szpitalu na patologii z plamieniem z nadzerki. Lekarka przepisała mi lactovaginal 2x w tygodniu na noc. Czy to możliwe ze mam brac go tak rzadko,czy lekarka sie pomylila i dawkowanie powinno być inne?

Lek. Michał Lenard

Zwykle ten preparat stosuje się 1-2 razy na dobę przez około tydzień. Proszę dopytać o to swojego ginekologa. Pozdrawiam!