Jak należy zinterpretować krzywą cukrową i insulinową?

Witam! Bardzo proszę o interpretacje wyników krzywej cukrowej i insulinowej. Czy moje wyniki mogą świadczyć o hipoglikemi, bądź hiperglikemi ? Glukoza 0' 106,1 60' 96,1 120'59,6 Insulina 0' 17 60' 87 120'21

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki są nieprawidlowe, wynik na czczo za wysoki a po dwóch godzinach trochę niski. Sugeruję kontrolę u diabetologa.
Pozdrawiam