Jak objawia się kryzys laktacyjny?

Witam serdecznie. Mam pytanie odnosnie kryzysu laktacyjnego... co to jest i jak sie objawia?? Odciagam mleko laktatorem co 4 godziny. I karmie corke butelka. Jest to strasznie meczace ale chcialabym zeby jak najdluzej pila moje mleko. A od wczoraj zauwazylam ze tego mleka jest o wiele mniej ;( Czy jesli przestane teraz odciagac to laktacja zaniknie?? I jak dlugo wogole mozna karmic w ten sposob i odciagac laktatorem

Nie napisała Pani dlaczego dziecko dziecko jest karmione butelką, najlepszym wspomaganiem laktacji jest przystawianie dziecka do piersi, jest to też najlepszy sposób na kryzys laktacyjny. W razie trudności warto skonsultować się z doradcą laktacyjnym. Pozdrawiam