Jak objawia się leukoplakia warg sromowych?

witam.jak sie objawia leukoplakia warg sromowych?jak to wyglada?czy jest to suchy,biały naskorek ktory sie łuszczy?czy po wplywem umycia warg sromowych leukoplakia moze byc niewidoczna?

Magdalena Mroczek

Leukoplakia objawia się pod postacią postać zgrubiałych, białawych plam, o regularnej formie. U podstawy stwierdza się niewielkie stwardnienie. Może pojawić się pieczenie Choroba jest przewlekła. Leczeni etrzeba skonsultować z ginekologiem.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Leukoplakia objawia się występowanie białych plam lub smug, które są gładkie bądź bruzdowate. Może im towarzyszyć uczucie suchości, pieczenia, uczucie "ciągnięcia". Jest to proces przewlekły.
Pozdrawiam