Jak obliczyć datę zapłodnienia po poronieniu?

witam stosunek był 6.08 ( przerywany), okres 10.08 ( po 35 dniach - normalne krwawienie jak zawsze) potem kolejny okres około 10-12.09 normalne krwawienie i od tego cyklu zaczęłam brać luteinę dopochwowo aby uregulować cykle- byłam po poronieniu i miałam cykle co 35-37 dni. kolejna miesiączka około 10.10( brązowe plamienia) po 5 dniach test pozytywny i ciąża :) z usg wychodziło jakby dziecko było większe( niby miesiączka na 6.09) teraz jest ok . czy mogłam zajść w ciąże po tym stosunku 6.08?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji określić wiek ciąży. Teoretycznie jak najbardziej jest to jednak możliwe, że do zapłodnienia doszło podczas stosunku 6.08.