Jak oszacować termin zapłodnienia?

Wiram. Pod koniec lipca dostałam pierwszego okresu po poronieniu ciąży. Cykl zawsze mialam regularny 28 dniowy. 11 sierpnia miałam niebezpieczny stosunek, w ciagu 72 godzin zarzylam lek ellaone. Ok 18 sierpnia dostalam kreawienia ktore wyglądało jak normalny okres. Krwawienie bylo ok 5 dni wczesniej niz mialam dostac miesiaczki. Pod koniec sierpnia mialam niezabezpieczony stodunek. Ok 20 września powinnam miec kolejny okres ale okazalo sie ze jestem w ciąży. Termin porodu wyznaczony przez ginekologa to 23 maj, na pidstawie badania usg. Moje pyranie brzmi czy ciaza moze byc efektem stosunku z 11 sierpnia po którym wzięłam antykoncepcję awaryjna?

Lek. Tomasz Budlewski

teoretycznie może lecz obecnie tylko badania genetyczne mogą określić kto jest ojcem dziecka