Jak obliczyć okres płodny i niepłodny w cyklu

Witam mam pytanie dotyczace moich dni płodnych i niepłodnych... jesli miesiaczke dostalam 8.04.09 a skonczyla mi sie 15.04.09 majac pzry tym regulerny cykl, który trwa zawsze 28 dni to na jaki dzien przypadaja moje dni płodne?z tego co wyliczylam powinnam je miec od 18.04 do 25.04 czy to prawidłowe obliczenie? z gory dziekuje Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

iczenie zaczynamy od pierwszego dnia miesiączki, który jest 1. dniem cyklu.
Najbardziej płodnie dni występują pomiędzy 10.-14. dniem cyklu (jeśli pacjentka regularnie misiączkuje).
Zatem 8.-ego mamy 1 dzien cyklu .......daty ktore Pani podała są z calą pewnoąci dniami płodnymi.
Pozdrawiam