Dni płodne i niepłodne?

Witam mam pytanie dotyczące moich dni płodnych i niepłodnych... jeśli miesiączkę dostałam 8.04.09 a skończyła mi się 15.04.09 mając przy tym regularny cykl, który trwa zawsze 28 dni to na jaki dzień przypadają moje dni płodne? Z tego co wyliczyłam powinnam je mieć od 18.04 do 25.04 czy to prawidłowe obliczenie? z gory dziękuje. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Liczenie zaczynamy od pierwszego dnia miesiączki, który jest 1. dniem cyklu.
Najbardziej płodnie dni występują pomiędzy 10.-14. dniem cyklu (jeśli pacjentka regularnie miesiączkuje).
Zatem 8-ego mamy 1. dzień cyklu. Daty, które Pani podała są z cała pewnością dniami płodnymi.
Pozdrawiam.