Jak ocenić ten wynik analizy krzywej cukrowej?

Miałam oznaczoną krzywą cukrową w związku z wysokim wynikiem glukozy na czczo. Wyniki są następujące: glukoza na czczo 106, po 1h 200 i po 2h 122. Nie jestem w ciąży, jestem osobą szczupłą mam niedoczynność tarczycy i hashimoto. Na co wskazują badania? Obecnie borykam się z pokrzywką która mnie mocno stresuje czy to mogło zaburzyć wynik?

Wynik świadczy o nieprawidłowej glikemii na czczo. Wyniku po 1h nie bierze się pod uwagę, istotne jest oznaczenie po 2h- wynik <140 mg/dl jest prawidłowy. Sugeruję powtórzenie oznaczenia stężenia glukozy na czczo po ustąpieniu stanu zapalnego i modyfikację diety.