Jak odczytać moje eeg?

Witam serdecznie. Mam pytanie o wynik badania EEG. Zapis spoczynkowy zarejestrowano w stanie czuwania. Czynność podstawowa : we wszystkich odprowadzeniach zarejestrowano fale alfa 11c/s o ampl. do 55 micv. uformowane w mało regularny rytm. R-Z niewidoczna. Aktywacja fs i hv nie zmieniły zapisu. Orzeczenie : zapis prawidłowy. Badanie było wykonane w okresie gdy byłem na dwutygodniowym urlopie. Poprzednie badania w granicach normy. Przy większym przemęczeniu organizmu mam problemy z poprawną wymową i czuję drętwienie nóg począwszy od palców. Proszę o opinię.

Witam! Zapis EEG mieści się w granicach normy. Myślę, że są konieczne dalsze badania diagnostyczne, szczególnie obrazowe. Nie można też wykluczyć zaburzeń emocjonalnych (zanim jednak odpowiedzialność za powyższe objawy przypiszemy nerwicy należy wykluczyć czynniki somatyczne). Powodzenia W. Łuczkowski.