Jak odczytać takie wyniki hormonalne?

Witam, dzisiaj odebrałam wyniki i nie potrafię ich odczytać. Badanie w 3 dniu cyklu. Fsh 6,73. Lh 6,46. Estradiol 32,82.AMH3,33. Bardzo proszę o pomoc.

FSH norma, LH norma, estradiol faza folikularna – 0-587 pmol/l; Stężenie hormonu AMH pomiędzy 3,0 a 1,0 ng/ml oznacza prawidłowy poziom AMH dla kobiet w wieku rozrodczym, więc u Pani jest nieco podwyższony - może on świadczyć o zaburzeniach endokrynologicznych, takich jak zespół policystycznych jajników (ang. Polycystic Ovary Syndrome, PCOS) lub o występowaniu guza jajnika zbudowanego z komórek ziarnistych.