Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak odnaleźć przyczynę impotencji?

Witam, biorę undestor 3x1 od 6 miesięcy -poprawy brak ( zaburzenia wzwodu)Czy ten lek nie niszczy wątroby?Jestem zdrowym 38 letnim mężczyzną . Jakie muszę wykonać badania oprócz : testosteronu (całk. i wolnego), prolaktyny , LH, TSH , morfologi, cholesterolu, glukozy ? Chciałbym odnaleźć przyczynę mojej impotencji i leczyć a nie skutek czyli niski testosteron. Coś go blokuje i to trzeba wyleczyć moim zdaniem.Lekarze przepisują viagrę dodatkowo, która nie działa tak jak powinna...Dziękuję.
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, trzeba wykonać badania związane z funkcją nadnerczy, przysadki mózgowej i wszystkie wymienione przez Pana dotychczasowe badania. Niestety nie znam dokładnie historii Pana choroby i nie mogę więcej powiedzieć na ten temat. Pozdrawiam

0
Dr Stefan WĹadysĹaw Czarniecki
Dr Stefan WĹadysĹaw Czarniecki Urolog

Do listy badań biochemicznych dodałbym SHBG. Sprawa wymaga w Pana wieku napewno pogłębionej diagnostyki, włącznie z konsultacją seksuologiczną, pamiętajmy o tym. W razie potrzeby polecam www.klinikadlamezczyzn.pl lub podobnie kompleksową diagnostykę u Pani Profesor Darewicz w Białymstoku.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy