Obniżony poziom testosteronu po Undestorze

Brak poprawy po undestorze ! Mą ma niski poziom całk. testosteronu ale nie tragiczny ok. 468 , a ostatnio po braniu undestoru ( 4 m-ce ) obniżył się do 268 . Undestor przepisał seksuolog. Mąż ma 38 lat i jest nie sprawny seksualnie , jesteśmy załamani , chcemy mieć dziecko .Prosimy o poradę.

Dzień dobry!

Należy kontynuować konsultacje i leczenie medyczne, a także skonsultować się z psychoterapeutą seksuologiem.

Pozdrawiam!

Mgr Justyna PiÄtkowska

Proszę pamiętać że testosteron to nie wszystko, a kłopoty z zajściem w ciąże wymagają diangostyki pary, a nie tylko męża. Jeżeli w wieku 38 lat nie jest sprawy seksualnie napewno wymaga to pogłębionej oraz kompleksowej diagnostyki, sprawa wymaga podejścia interdyscyplinarnego. Pozdrawiam ewentualnie zapraszam.