Jednoczasowe stosowanie leków Undestor i Permen King

Witam , czy można jednocześnie stosować undestor i permen king ( niski testosteron, brak wzwodu ) wiek 38 lat , -praca fizyczna , brak chorób przewlekłych. Emil.

Brak wzwodu wymaga wizyt u lekarza seksuologa. Także stany dyshormonalne tego wymagają. O stosowaniu hormonów decyduje lekarz (Undestor), są to leki wyłącznie na receptę.
Nie widujemy farmakologicznych interakcji między lekiem Undestorem, a składnikami preparatu suplementowego Permen King.
O łączeniu preparatów w terapii powinien jednak decydować lekarz leczący.
Lekarze seksuolodzy rzadko zalecają tzw. "suplementy", gdyż dysponują skuteczniejszymi medykamentami. Są one natomiast intensywnie reklamowane w TV i w Sieci. ( Reklamowanie leków na receptę jest zabronione przez prawo)
Mam nadzieję, że Pan nie pali. Nikotynizm to istotny czynnik uszkadzający naczynia penisa (oprócz wielu innych negatywnych skutków zdrowotnych).
Pozdrawiam. JW, Poznań.