Niski poziom testosteronu i zaburzenia wzwodu

Mam 38 lat,leczę się undestorem( pól roku 3x dziennie) bo niski mam poziom testosteronu ok. 300 , mam zaburzenia wzwodu , dodatkowo biorę viagrę ale nie spełnia ona oczekiwań.Leczę się u seksuologa . Jestem już tą sytuacją bardzo zdenerwowany, nie choruję na żadne przewlekłe choroby.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie zadał Pan pytania. Domyślam się że chodzi o inne postępowanie? Proszę udać się jeszcze raz do seksuologa, być może zastosowanie nowej grupy leków bądź zmiana drogi podania leków które Pan przyjmuje okaże się pomocna (mam namyśli drogę domięsniową)