Jak opóźnić miesiączkę poprzez stosowanie tabletek antykoncepcyjnych?

Posiadam tabletki antykoncepcyjne RIGEVIDON wczoraj skończyła mi się miesiączka. Kolejny okres mam dostać w sylwestra a bardzo mi zależy na opóźnieniu go. Nie wiem jak zażywać tabletki żeby okres się opóźnił. Nigdy wczesniej nie brałam tabletek antykoncepcyjnych.

Witam,
proszę po prostu nie robić przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami i po skńczonych 21tabletkach rozpocząć od razu kolejne opakowanie i zrobić przerwę albo po 21kolejnych tabletkach, albo w dowolnym momencie,