Jak pielęgnować cerę mieszaną?

Witam. Mam 51 lat cerę mieszaną. Używam odpowiednie kosmetyki firmy Dermica. Po jakimś czasie jak posmaruje twarz kremem bolą mnie strasznie oczy chociaż omijam okolice oczu. Używałam krem firmy Biolic do cery stołowej i było wszystko ok. Co może być tego przyczyna ??

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że może to być reakcja uczuleniowa. proponuję zgłosić się do lekarza dermatologa.