Jak poradzić sobie z egzemą na dłoniach?
Witam serdecznie, jestem kobietą, mam 31 lat, piszę, ponieważ bardzo dokucza mi egzema na dłoniach, zwłaszcza od wewnętrznej strony dłoni i między palcami u rąk. Skóra mnie piecze, tworzą się ranki, ale najgorsze jest swędzenie dłoni, które jest po prostu nie do opanowania. Używam kremu Mediderm oraz Bephanten Sensiderm na egzemę, ale nic to nie daje, ewentualnie przynosi ulgę chwilową, bardzo krótką. Proszę o radę, co robić, w obecnej sytuacji epidemii dostanie się do dermatologa jest znacznie utrudnione.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
www.lenartowiczclinic.pl