Dlaczego mam na skórze bąbelki z wodą?

Witam serdecznie Od 2 tygodni mam problem ze skórą dłoni. Strasznie swędzi i piecze, a między palcami wychodzą bąbelki z wodą. Skóra między palcami jest czerwona i wysycha, pęka a potem łuszczy się. Non stop smaruje co przynosi ulgę, lecz nie widać poprawy. Taki stan skóry nawraca co jakiś czas. Ciągle jestem na etapie prób i błędów, odrzucania produktów, które mogą uczulać. Dodam, że ogólnie jestem uczulona na pyłki oraz niektóre środki chemiczne, jednak ostatnio ze środkami nie mam nic wspólnego. Czy ten opis wskazuje na jakąś dolegliwość? czy niezbędna jest konsultacja z dermatologiem? Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl