Problemy z egzemą na dłoniach, wysypką na ramionach i udach

Witam. Mam alergie na linalool, galusy i roztocza. Ciągły problem z egzema na dłoniach. Często wysypkr na przed ramionach.i udach.Jak rozdrapie to robią się takie swedzace i szorstkie plamy. Nie wiem już jak pielęgnować skórę. Używam proszku dls dzieci Lovela, do mycia używam białego jelenia.smakowała ciało balsamem Dermedic,atoperal, mediderm,emolium. Nic nie pomaga. Próbowałam także oleju kokosowego i z awokado. Nie daje rady. Byłam u 5 dermatologów.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane zmiany mają podłoże alergiczne, przede wszystkim powinna Pani unikać kontaktu z alergenami. Po drugie powinna Pani przyjmować leki antyhistaminowe doustnie. Po trzecie musi Pani zadbać o skórę poprzez stosowanie emolientów oraz maści zaleconych przez specjalistę dermatologa.