Jak poradzić sobie z grzybica jezyka po stosowaniu leków?

Jestem po bardzo silnym leczeniu /4 miesięcznym/ antybiotykami takimi jak: doxycyclinum TZF,do tego metronidazol i co trzy dni azycyna.Do dzisiaj nie wiem ani ja ani mój lekarz rodzinny z jakiego powodu urolog zaaplikował mi takie leczenie,gdyż zgłosiłam się do niego z problemem wysiłkowego nie trzymania moczy.Mam 62 lata i myślałam,że mi pomoże.Cały czas brałam globulki dopochwowe i enterol.Ale nie pomogło, dostałam grzybicę języka,leczona już byłam nystatyną w tabletkach i zawiesinie.I nic.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy zastosować mocniejsze leki przeciwgrzybicze proszę zgłosić SIe do lekarza rodzinnego