Jak poradzić sobie z nadpotliwością?

Mam 19 lat i problem z nadpotliwością. Pocę się od kiedy pamietam nadmiernie, nawet gdy jest mi zimno to pachy są mokre. Stosowałam różne środki, co dziwne etiaxil zadziałał tylko raz, pol roku temu jak pierwszy raz go użyłam. Nigdy potem nie przyniósł skutku. Dlaczego tak jest i jak mogę sobie poradzić?

Proszę zgłosić sie do endokrynologa, lekarz zleci wykonanie odpowiednich badań.

Przy nadpotliwości dłoni , stóp bardzo pomocne są zabiegi z botoxem.