Problem z nadmierną potliwością u 21-latka

Mam ogromny problem z pocenie się, szczególnie uaktywnia się ono podczas sytuacji stresowych i podczas kontaktu z ludźmi., do tego stopnia jest to dokuczliwe, że wstydzę się iść na zajęcia na uczelni. .. ponieważ często jestem zły potem, pot pojawia się pod pachami, na plecach ale również na twarzy. Bardzo to mnie krępuje i dodatkowo stresuje, co niestety skutkuje tym, że ograniczam kontakty, z powodu skrępowania tym nadmiernym poceniem, nie uczestniczę na zajęciach. Proszę o pomoc!

Może Pan spróbować poddać się zabiegowi ostrzyknięcia miejsc nadpotliwych toksyną botulinową. Często jest to bardzo dobre rozwiązanie. Proszę się skonsultować w gabinecie medycyny estetycznej.

Proszę przebadać hormony- endokrynolog zleci odpowiednie badania.

Na nadpotliwość dłoni, stóp , twarzy po leczeniu tabletkami można zastosować zabiegi z botoxem.

Powinien Pan udac się do psychologa na konsultację .