Jak poradzić sobie ze strachem przed drugą ciążą?

Witam pomocy mam za duzo nerwow bylam juz w jednej ciazy i panicznie sie jej boje drugi raz dlatego korzystam ze wszystkich metod antykoncepcji. Tabletki oraz prezerwatywa. Kestem dzien przed krwawieniem z odstawienia. Dwa dni temu wykonalam test wyszedl negatywnie tylko przez chwile pojawila sie slaba kreska kontrolna zostawilam go na pare godzin i nagle dwie kreski rozowe. Nastepnego dnia zrobilam bete wyszedl negatywnie tego samego dnia wykonalam dwa kolejne testy wysly negatywnie jutro mam dostac krwawienia z odstawienia ale z lewego sutka wydobywa sie przezroczysty plyn co mam o tym myslec? Pomocy

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji domniemam, że (kompulsywne) skupianie /kontrolowanie mogą być przyczyną "zgubienia" po drodze radości
z życia erotycznego/seksualnego.

Tak nie musi być!
Wskazana byłaby dla Pani zwyczajna konsultacja psychologiczna/seksuologiczna, by mogła Pani pod okiem specjalisty zmienić swoje przekonania.

Serdeczności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605