Jak poradzić sobie ze zrogowaceniem naskórka?

Jak poradzić sobie z ciągnącym się latami zrogowaceniem naskórka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane informacje są dość lakoniczne. W opisie nie ma bowiem informacji gdzie znajdują się zrogowacenia, jakie metody leczenia były dotychczas wykonane, czy były wykonywane jakiekolwiek badania, itd. Przede wszystkim dobrze byłoby bowiem ustalić przyczynę opisanych zrogowaceń. Najskuteczniejsze leczenie to leczenie przyczynowe! Dość skuteczne są także maści z mocznikiem. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.