Bolesne wrzody na wewnętrznych częściach ud

Mój mąż ma bardzo bolesne jak my to nazywamy "wrzody" na wewnętrznych częściach ud. Wrzody są bardzo duże i wypukłe nie wyglądają jak te które najczęściej robią się np. na plechach , są wielkości 2 cm i każdy na środku ma czarną plamkę. Są tak bolesne że nie można przez nie chodzić i gdy już pękną wypływa z nich bardzo duża ilość ropy z krwią po każdym z nich zostaje blizna. Co to może być czy są na to np. jakieś maści czy zostaje tylko wizyta u lekarza.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl