Jak postępować po udarze mózgu?

Witam moja mama jest po udarze miała go 08.05.2018 przez dwa tygodnie była prowadzona rechabilitacja w szpitalu .Teraz jest na.oddziale rechabilitacyjnym w Kościanie od tygodnia jest sparaliżowana cała lewostronnie i od tygodnia poprostu nikt z nią nie czwiczy bo twierdzą że nie ma kto jej pomóc w czwiczeniach proszę o jakąś pomoc

KONIECZNIE PROSZĘ ROAMWIAĆ Z LEKARZAMI I REHABILITANTAMI NA MIEJSCU. Warto szukać dobrego wyspecjalizowanego Ośrodka Rehabilitacji neurologicznej W porażeniu lewostronnym wystepuje też POMIJANIE LEWEJ STRONY CIAŁA ! często też NIEDOWIDZENIE POŁOWICZE LEWOSTRONNE , co utrudnia rehabilitacje . Potrzebne wymusznie ruchów lewych kończyn, z blikowaniem sprawnych prawych kończyn. Ważny nastrój Pacjenta ! Jaki stan ogólny, obciążenia chorobowe??
Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, sprawności etc Leki przeciwdepresyjne! Unikanie spadków ciśnienia krwi i zbyt wolnego pulsu!! Wsparcie emocjonalne, ćwiczenia z muzyką...
Pozdrawiam i zapraszam