Jak postępować po usunięciu płatów czołowych?

Dzień dobry. Ja mam bardzoi ważne pytanie. Mąż jest po wypadku ma uszkodzone płaty czołowe(uraz śródczaszkowy) jest po zdjęciu stabilizatora z miednicy nie chodzi. Jest moje takie zapytanie do jakiego lekarza mam z nim iść. Bo neurologia mnie odsyła bo jest nie chodzący a rechabilitacja mnie odsyła bo nie jest swiadomy co robi, co mówi. Co mam robić. Pomocy.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; neuropsycholog, analiza dokumentacji, rozważenie planu rehabilitacji . Ważne wszystkie uszkodzenia; Płaty czołowe są odpowiedzialne za napęd, planowanie, myślenie...Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, z wynikami badań, z całą dokumentacją RTG, TK i inne; . Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Pozdrawiam i zapraszam .