Co oznacza wynik orzeczenia neurologicznego?

Dzień dobry, Po dzisiejszej wizycie u lekarza neurologa syn- 4lata otrzymał takie orzeczenie: Zapis snu nieprawidłowy, ze zmianami uogólnionymi o charakterze napadowym predylekcją do okolic czołowych.. Jest wymienionych kilka lokalizacji czasowych a przy każdym czasie 1.5. Co oznacza takie orzeczenie? Syn jak wspomniałam ma 4 lata. Proszę o podpowiedź czy konsultowac to z innym lekarzem czy zacząć podawać leki? Jakie są rokowania u takiego dziecka?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , Neurolog dziecięcy! , najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam .