Czym jest odbarczenie?

Mężczyzna, lat 73, w życiu zdrowy, ruchliwy, doznał upadku, nie był w stanie samodzielnie wrócić do domu, w szpitalu usłyszał o potrzebnie lub konieczności ODBARCZENIA . Chodzenie prawie niemoźliwe. Proszę o wyjaśnienie co go czeka. Siostra.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna Czy bóle kręgosłupa ?? Jakie wyniki?? . Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam .