Co oznacza ból głowy po utracie świadomości?

Witam, kilka dni temu, po bardzo silnym bólu brzucha straciłam przytomność. Lekarz z pogotowia ratunkowego zasugerował, że może to być migrena (ból światłowstręt, dźwiękowstręt, lekkie wymioty). Po tym incydencie pozostał silny ból głowy - tył głowy, aż do czubka mam jakby "znieczulony" , zawroty głowy i ogólnie słabe samopoczucie. Jestem niskociśnieniowcem, w przeciągu roku stało się to 3 razy :(

Jaki kręgosłup, zwyrodnienia>> Jak sen, nastrój, stresy.... Konieczna pełna konsultacja . Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny.
Pozdrawiam i zapraszam .