Silny i nawracający ból głowy

mojego kolege czesto boli głowa własciwie bez przyczyny miał robiona tomografie ktora nnaic nie wykazała bol jest silny jaka moze byc przyczya migrena jak to rozpoznac
ponad rok temu

Cz este bóle głowy mogą mieć związek z napięciem emocjonalnym , stresem, w domu i w szkole....
Rzadziej MIGRENY, ale też mozliwe! , u mężczyzn zaczynają się już w wieku przedszkolnym!
Ważny wywiad rodzinny i " kalendarzyk " migren.
Ważny spokój i regularny tryb życia . Zapraszam na konsultację neurologiczną