Czy alkohol w połączeniu z lekiem Pragiola może prowadzić do migren?

Czy spożywanie alkoholu podczas przyjmowania leku Pragiola może powodować migreny?

Teoretycznie nie powinno... Generalnie ALKOHOL raczej WYZWALA I NASILA MIGRENY! Bardzo ważny zdrowy tryb życia, regularne posiłki, sen, unikanie alkoholu i innych czynników wyzwalających migreny
Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z kalendarzem migren. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny.
Pregabalina /Pragiola/, jest dobrym lekiem, posiada dobre działanie przeciwbólowe i poprawiające nastrój, ale nie jest typowym lekiem do profilaktyki migreny. Pozdrawiam i zapraszam .