Co oznacza wynik badania TK u nas 31-latka?

Witam, prosze o interpretacje wyniku tomografii komputerowej. W PS4, PS8 I w PS10 drobne pojedyncze guzki o wym. poniżej 4 mm. W PS2 zwapniały guzek śr. 3 mm. W miąższu płuc drobne nieliczne, pasmowate zagęszczenie o charakterze włóknistym. W śródpiersiu nie wykazano obecności patologicznych węzłów chłonnych. Nadnercza bez zmian ogniskowych. Drobna przetrwała grasica. Czy to cos poważnego ?

Do omówienia z Lekarzem, który Pana badał i zlecił badanie płuc .
Bardzo ważny zdrowy tryb życia, regularne posiłki, sen, unikanie alkoholu i używek; Konsultacja najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny.
Pozdrawiam i zapraszam .