Wynik TK klatki piersiowej, płuc i grasicy

Witam . Tk klatki piersiowej - w miąższu płuc drobne,nieliczne pasmowate zagęszczenia o charakterze włoknistym. Obecna niewielka w znacznym stopniu stłuszczona resztkowa grasica o wym do ok 16 /9 /12 mm. O czym to może świadczyć . Dziękuję za odp. 8

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.