Ocena wyniku badania TK płuc

Panie doktorze, proszę o opinię nt. opisu tk płuc.Nieuwapniony guzek 3mm w segm 2PP.Guzek segm 6PP 3mm.Kilka drobnych guzków do 3mm w segm 3PP w dolnej częśći.Pasmowate zagęszczenie w podopłucnowo w segm 3PL.Drobne zmiany guzkowo-włókniste w szczytach płuc-pozapalne?Skąpe zwłóknienia w okolicy przednich powierzchni szczelin skośnych w sedm 2 obu płuc, częściowo guzkowate.Poza tym w płucach kilka drobniejszych guzków.W sródpiersiu widoczne liczne zwapniałe niepowiększone węzły chłonne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.