Jak postępować po usunięciu przetoki?

Ile czasu muszę uważać po zabiegu zamknięcia przetoki ustno zatokowej kiedy mogę kichać.?gdy lekarz ściągnie szfy to znaczy że przetoka już nigdy się nie otworzy?

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami i zgłosić się na wizytę kontrolną w wyznaczonym terminie.Lekarz oceniając ranę po zabiegu określi dalszy sposób postępowania.