Jak postępować przy bólu głowy po urazie?

Witam kolega mnie uderzył w czoło blachą cieżka była nie zakręciło mi się w głowie , nie zemdlalam , nie straciłam przytomności wymiotywać też nie wymiotywałam , tylko nieraz mnie głowa uciska bardzo się panicznie boję ze to krwiak , guz tętniak albo gorzej , choruje na nerwice lękowa nie mogę spać bo się panicznie boję że może mi coś dolegać cały czas tylko płacze. Już kiedyś miałam podobną sytuację zrobili mi tomografie I eeg nic nie wykazało boje się że tym razem coś się stało bardzo panicznie się boję pielęgniarka medycyny powiedziała że jest pewna że nic nie jest mi że wszystko jest w porządku trzęsą mi się ręce z tego wszystkiego mrozulam cały czas oczy teraz mam wrażenie że jeszcze bardziej mruze :( bardzo proszę o pomoc bardzo się boję że to może być guz krwiak albo gorzej :( mam zaawansowana nerwice :(

Witam! Pani dramatyczny opis przemawia za zaostrzeniem dolegliwości nerwicowych. Na wszelki wypadek, nie zawadzi badanie EEG. Jednak problem należy zgłosić leczącemu Pani zaburzenia emocjonalne - zmodyfikowanie dotychczasowego leczenia przyniesie ulgę. Powodzenia W. Łuczkowski.