Jak postępować w przypadku złamania krętarza?

Witam.Moja siostra ma powazny problem.2 miesiace temu doszlo u niej do zlamania kosci przezkretarzowej prawego uda.1 Rtg od razu po odczuciu bolu nie wykazalo zlamania a jedynie stan zapalny.Lekarze mowili ze to stan zapalny inni ze rwa kulszowa wiec dostawala leki i jezdzila na masaze.Dopiero teraz robiac rezonans prywatnie dowiedziala sie o zlamaniu.Co teraz robic? jak moglo dojsc do samoistnego zlamania kosci kretarza u dziewczyny w wieku 25 lat i co robic dalej gdyz to juz jest 2 miesiace od tego zdarzenia i ona nie moze sie poruszac.

w tym wieku kości nie łamią się samoistnie, a po 2 mies powinno się zrosnąć. trzeba zobaczyć rtg