Jak powiększyć małą mosznę?

Witam! Mam 28 lat i mam problem z moszną, mianowicie jest bardzo mała tak jak jądra. Na jądrach mam coś przyklejonego, tzn. wygląda to jak jakiś wodniak, ale nie jestem pewny, bo się nie znam. Mam pytanie, czy da się powiększyć mosznę i jak to zrobić (jest to finansowane z NFZ czy trzeba płacić) najszybciej, ponieważ pracuję na kopalni i tam nagość w łaźni jest codziennością i już mam dosyć ciągłego ukrywania się. :( Z góry dziękuję za odpowiedź.

Niestety, ale nie wykonuje się zabiegów powiększających mosznę. Moszna prawdopodobnie jest mała z powodu słabej produkcji hormonów (testosteronu) przez jądra, które także są niewielkie jak Pan opisuje. Trzeba ten problem zdiagnozować (określić np. poziom testosteronu we krwi). W tej sprawie najlepiej skonsultować się z andrologiem (w tej dziedzinie najczęściej podspecjalizację mają urolodzy). Androlog (urolog) po bezpośrednim badaniu zadecyduje o odpowiednim postępowaniu. "Coś" na jądrach być może jest torbielą. Wyjaśni to na pewno androlog (urolog). Być może zaleci także USG jąder.