Jak powstrzymać problemy z opadaniem penisa?

Witam mam 48 lat 6 lat byłem sam. Poznałem bardzo doświadczona partnerkę. No i zaczęły się problemy. Problemy ze zwodem z wytryskiem. Spadło mi libido. Teraz pracuje w innym mieście poranne zwody są choć nie do końca. Gdy pomagam sam sobie jest wytrysk za każdym razem. Nie mogę utrzymać zwodu. Np rano jest Wstanę z łyżką i już wszystko opada,i są problemy z ponowna erekcja. Boję się że związek się rozwali. Kiedyś miałem już takie problemy. Moja doktor przepisała mi testosteronu prolengatum.

Zachęcam do spotkania z seksuologiem. Specjalista zdiagnozuje rzeczywiste źródło problemu (może ono także leżeć w przeżywaniu emocjonalnym, lęku przed porażką czy oceną lub emocjach) i zleci najlepsze metody poradzenia sobie, odzyskania spokoju i satysfakcji z relacji z partnerką.

Witam,

Odczuwa Pan teraz duże nasilenie lęku związane z brakiem pełnej erekcji oraz tego jak może to wpłynąć na Pana relację. Nasilenie lęku i myśli, które temu towarzyszą nie wpływają pozytywnie na rozluźnienie się, odczucie pożądania, a co za tym idzie erekcji. Zachęcałabym Pana do wizyty u seksuologa, z którym miałby Pan okazję omówić swój problem i wybrać odpowiednią dla Pana drogę radzenia sobie z nim.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Korotko
www.bezproblemowo.pl

Proszę Pana,
Proszę zrobić dokładne badania krwi, moczu i serca. Proszę też więcej ćwiczyć: biegać lub spacerować, przebywać częściej na świeżym powietrzu. Badania krwi, moczu i serca pokażą niedobory w Pana organizmie, które trzeba uzupełnić suplementami. Ograniczyć picie piwa i innego alkoholu, jeżeli Pan Pali - rzucić palenie papierosów i picie kawy, prowadzić zdrowszy tryb życia, zamienić jedzenie mięsa-ziemniaków-chleba na korzyść zieleniny czyli sałaty-brokuły-szpinak-natka pietruszki-seler-szczypiorek (można też wybrać się do dietetyka a także do seksuologa).

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl/