Jak pozbyć się flegmy z oskrzeli?

Witam.jak moge pozbyc sie flegmy z oskrzeli.mam dusznosci.bylam chora na oskrzela i zapalenie pluc.pozostal mi kaszel i ta flegma ktorej nie moge sie pozbyc.trwa to juz 8 tygodni.biore spreje ale pomagaja na troche.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Należy zastosować leki wykrztuśne, które rozrzedzają wydzielinę i pomagają ją usunąć z drzewa oskrzelowego. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lelarza.