Jak pozbyć się grzybicy języka?

Witam. Od chyba ponad roku (albo i dłużej) mam grzybicę języka ( i nie wiem czy migdałów i głębiej też nie). Byłam w tamtym roku u lekarza rodzinnego ale ona przepisała mi tylko APHTIN który w ogóle nie działał. Od tamtej pory nie byłam u niej. Mam aż czerwone krosty w głębi języka z białym nalotem. Co mam zrobić? Do jakiego lekarza się udać? Dodam, iż biorę tabletki antyk. i mam łuszczycę - odporność też b.słabą. Dodaję zdjęcia jezyka w pokazywarce jak to wygląda: http://pokazywarka.pl/h9526m/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proszę ponownie udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.